1 / 3
Детски тениски рекети HEAD SPEED Graphene 26"
2.000 МКД
Цената не е фиксна
10.04.2022 16:58

Ѓорче Петров / Скопје

Рекетите се здрави со нов шпан и гриф.

Цената за HEAD Graphene XT 1800 мкд
Цената за HEAD Graphene 1500 мкд

Двата заедно 2000 мкд

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Branko
Потврден огласувач
071338887
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам