1 / 12
Volvo v50 2.0d 2007
3.100 €
17.05.2022 00:13

Гевгелија / Гевгелија

Марка:

Volvo

Модел:

V50

Година:

2007

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Каравани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2022

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 6

Prodavam Volvo V50 2.0 dizel 2007 god
Zimski gumi
Golem servis pred 4.500 km
Klima
Mali karoseriski zabeleshki
Istechena registracija
071207833

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Кристијан
Потврден огласувач
071207833
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам