1 / 9
Delovi se so vi treba BMW 320
1.500 €
03.07.2022 22:26

Пробиштип

Марка:

BMW

Модел:

320

Година:

1998

Гориво:

Дизел

Километри:

25000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Странска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

100 kw / 136 ks

Kласа на емисија:

Еуро 3

Delovi se so vi treba za bmw 320 d 136ks moze i cela 1500€ nesam vo mk samo viber ili mail 077 729 647 , . . .
viber 07856406107 pozzzzzz

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам