1 / 9
BMW 525 3.0D FACELIFT LCI-08GOD
9.000 €
01.07.2022 19:32

Ресен

Марка:

BMW

Модел:

530

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Зелена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

02.2023

Сила на моторот:

145 kw / 197 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

napraven kompleten servis bez nikakov vlog,
registrirana cela godina,proverka kade sakate za voziloto.

078 325 325

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Nikola
Потврден огласувач
078325325
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам