1 / 7
LG OLED “65” - 4K Ultra HD Smart TV
По Договор
18.05.2022 11:22

Гостивар / Гостивар

Состојба на предмет
Нов

Марка:

LG

Производ:

Qled - Oled

Големина:

165 cm (65 inch)

LG OLED “65” - 4K Ultra HD Smart TV e nova ne koristen uste vo fabricno pakuvanie sega e donesen od CH

Link za poveke info:
https://youtu.be/vG9TA_eoo0c

Info:078385777

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Се продава од:

Vw
Потврден огласувач
078431008
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам