1 / 1
Delovi za Dell Inspiron -3521,3542 3558,5551,5558,5559,7558
55 €
02.07.2022 14:11

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Dell

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

16 GB и повеќе

Модел на процесор:

Intel Core i7

Тип на хaрд диск:

SSD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodavaat delovi za poveke modeli na Dell laptopi od Inspiron serijata, maticni ploci ispravni, drzaci,plastiki i drugi komponenti ---- Dell Inspiron 3521,3541,3542,3558,5547,5551,5552,5555,5558,5559,7558 i mnog drugi. Info na mejl

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам