1 / 3
Samsung S10 350€
250 €
Цената е фиксна
31.05.2022 15:26

Пробиштип

Марка:

Samsung

Модел:

S10

Боја:

Rosa

Интерна меморија:

3 GB

РАМ меморија:

2 GB

Големина на екранот:

5 - 5,4" инчи

Se prodava slamsung S10 donesen od anglija cena 250€ 077 729 647 pozz

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
077729647
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам