1 / 4
Kotel na peleti 25 kw
1.200 €
30.03.2022 14:16

Охрид / Охрид

Se prodava kotel na peleti 25 kw, ima potroseno samo 200 vreki,moze da se vidi i proba

Категорија: Дом и Градина / Греење и климатизација / Пелети

Се продава од:

jordanco
Потврден огласувач
070818436
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам