1 / 1
GRADINARSKI PUMPI ZA PRSKANJE OSOVKI I LOZJE
1 €
14.04.2022 16:30

Пробиштип

BAKARNA PUMPA MORAVA 2000 DEN

NOVA GRADIRANSKA PUMPA 8 LITRI 600 DENN

Категорија: Дом и Градина / Градина / Останато

Се продава од:

Straso Stojanovski
Потврден огласувач
078601640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам