1 / 10
Mercedes E280 EVO 4MATIC
7.000 €
7.400 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

17.05.2022 00:30

Чаир / Скопје

Марка:

Mercedes-Benz

Модел:

E 280

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

300000

Менувач:

Автоматски

Каросерија:

Седани

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

190 kw / 258 ks

Kласа на емисија:

Останато

Se prodava Mercedes E klasa 280 4x4 Automatik
2008 Godina
Registriran do 11 mesec 2022 so zelen karton atest folii
4 sezonski gumi 2020 godina
Servisiran kompletno ulje filtri pred 1500km
Ulje na menjac smeneto pred 5000km
Motor menjac vo top sostojba
Proverka kade sakate vo sekoe vreme
076 336 029

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава / Можна е замена од:

Almir
Потврден огласувач
076336029
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам