1 / 3
TENIS TENISKI REKET REKETI * HEAD * ANDRE AGASSI proveri
50 €
06.03.2022 20:06

Куманово / Куманово

HEAD RADICAL JR. ANDRE AGASSI
PERFEKTNO SOCUVAN
GOLEMINA 67 cm
TEZINA 300 g
ORIGINALNA FUTROLA

Za site moi oglasi iskucaj : proveri

Категорија: Спортска опрема и активности / Голф,Тенис / Справи / Опрема

Се продава од:

Tehnika
Потврден огласувач
078252858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам