1 / 1
Rig Sapphire RX 580 8GB 400 mh/s
3.900 €
25.10.2022 11:48

Гази Баба / Скопје

Prodavam rig Sapphire

Novi napajanja 1000w i 850w cooler master
Novi reizeri i kabli
Kompjuter nov za 12 kartici
Kopa 400mh/s eth
Moze da se kopa i dual mining ETH/TON

Cena fixna ne se javuvajte za zameni i slicno

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

XXX
Skopje
Потврден огласувач
078324014
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам