1 / 6
Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип
300 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.03.2022 23:25

Пробиштип

Се издава Деловен простор на главна улица во Пробиштип. (Поточно населба Пробиштип)
Просторот е 140 квадрати и има wc, магацин, канцеларија, приватен паркинг, повеќе влезови, тераса, подот е со ламинат.
Цена за издавање по договор.
Доколку сакате да го погледнете просторот и за повеќе информации број за контакт 078 420 922

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Останато

Се продава од:

Aleksandar
Потврден огласувач
078420922
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам