1 / 2
Plac vo Probistip
9 €
07.03.2022 17:33

Пробиштип

Квадратура:

1020 m²

Тип на земјиште:

Градежно

Se prodava plac vo Probistip 1020 metri kvadratni.. kanalizacija kako i nov asvaltiran pat .. Moze vednas da se pocne so gradezni aktivnosti.Cena po dogovor
078406180 ...

Категорија: Недвижности / Плацеви и Ниви

Се продава од:

Milorad
Потврден огласувач
078406180
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам