1 / 1
Celicni badasi VW 5×112 R15
4.500 МКД
23.09.2022 15:29

Аеродром / Скопје

Тип на бандаж:

Челични

Ширина:

Останато

Дијаметар:

15

Дијаметар на дупка:

112

Број на дупки:

Со 5 дупки

Se prodavaat celicni bandasi VW Grupacija R15
5 ×112

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

Top Rent a Car
Потврден огласувач
079 272 772
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам