1 / 12
LABRADOR RETRIVER
По Договор
09.05.2022 09:15

Ресен

Состојба на предмет
Нов

Одгледувачницата LIFETIME WITH LABRADORS го најавува леглото (А) , од родители чисти на генетски наследни болести, и чисти на дисплазија, со резултат- HD-A,ED-0
На сликите прикажани се родителите и кутрињата,
Кутрињата се родени на 26.03.2022.
ЗА ПОДЕТАЛНИ ИНФОРМАЦИИ ЈАВЕТЕ СЕ НА 071828858 Марио.

Категорија: Слободно време и хоби, Животни / Животни / Кучиња

Се продава од:

mario
Потврден огласувач
071828858
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам