1 / 8
SCANIA 2001GOD. 380 K.S
1 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

01.06.2022 02:31

Пробиштип

INFO NA TEL : 070213830

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Се продава од:

Stojchevsky
Потврден огласувач
078448870
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам