1 / 7
СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО АЕРОДРОМ ДО КАПИТОЛ МОЛ
1 €
Цената не е фиксна
Денес 08:57

Аеродром / Скопје

Квадратура:

250 m²

Квадратура:
250 m²
Се издаваат канцелариски деловни простории на спрат 3 на одлична централна локација во деловна зграда во општина Аеродром, во близина на Капитол Мол. Зградата има 24/7 физичко обезбедување и видео надзор, лифт, централно ладење/греење.
Деловниот простор се состои од заедничка океан просторија и 4 засебни канцеларии, сервер соба, кујна, тоалет. Идеално за кол супорт центар, сметководствени и ревизорски бироа, софтверски и програмерски домашни и странски компании.

Цена по договор.
Тел. 071-287-541 Марјан

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се изнајмува од:

PALE
Потврден огласувач
078289845
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам