1 / 1
Bobcat 300 Helium miner
1.300 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.05.2022 14:23

Гази Баба / Скопје

Se prodava bobcat 300 Helium miner. Doaga so 4dbi fabricka antenna so kabel so dolzina od 2 metri. Pocetniot del na kabelot e flat pri sto mozete da go koristite niz prozor bez da go ostetite. Najprodavan i najprofitabilen helium miner. Za seriozni kupuvaci ima prostor za dogovor okolu cenata. Poveke info 077754099

Категорија: Компјутери / Mining Bitcoin Hardware

Се продава од:

Dimitrij
Потврден огласувач
077754099
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам