1 / 5
Kirbi G7 Ultimate edition
550 €
05.09.2022 08:46

Долнени / Прилеп

📣Продавам Кирби користена во домашни услови, во извонредна состојба.Правосмукалка која не се расипува и која чисти се во домот, теписи, гарнитури, радијатори, завеси и мебел. Се продава со сите додатоци, и за влажно чистење.
Многу малку користена.
Цената не е фиксна има простор за договор
☎️ 070-208-021

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Правосмукалки

Се продава од:

xxxxx
Prilep
Потврден огласувач
070208021
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам