1 / 2
Камин на дрва
8.500 МКД
25.02.2022 18:10

Кавадарци / Кавадарци

Зачуван камин на дрва, како нов е. Многу малку е користен.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Љупчо
Потврден огласувач
071946759
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам