1 / 6
СЕ ПРОДАВА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО
105.000 €
Цената не е фиксна
03.06.2022 10:39

Битола / Битола

Квадратура:

215 m²

Број на соби:

6

Греење:

Централно

Наместена:

Делумно

СЕ ПРОДАВА ОДЛИЧНА ВИКЕНД КУЌА ВО С.ТРНОВО, БИТОЛА.
КУЌАТА Е СО ИЗЛЕЗ НА ДВА ПАТА, СО ГОЛЕМ ДВОР - ПРИЗЕМЈЕ, ГЛАВЕН КАТ И ПОТКРОВЈЕ, СО АРМИРАНО БЕТОНСКА КОНСТРУКЦИЈА.
ПРИЗЕМЈЕ- ДВЕ ПРОСТОРИИ СО НОВО КУПАТИЛО.
КАТ-САЛОН, ДНЕВЕН ПРЕСТОЈ СО КУЈНА И ИЗЛЕЗ НА БАЛКОН , СПАЛНА СОБА И НОВО КУПАТИЛО.
ПОТКРОВЈЕ- ТРИ СПАЛНИ СОБИ СО КУПАТИЛО, ДВЕ СО ИЗЛЕЗ НА БАЛКОН -ЈУГОИСТОК И ЕДНА СО ОРИЕНТАЦИЈА-ЈУГ.
- ДВОРНО МЕСТО- 406 М2 (ФОНТАНА СО ТРИ ФИЛТРИ ЗА ВОДА, СИСТЕМ ЗА НАВОДНУВАЊЕ НА ТРЕВА, ЛЕТНИКОВЕЦ, БУНАР 50М2 СО 2Л/С ВОДА, И ЦЕЛ ДЕН НА СОНЦЕ.)
- ГРЕЕЊЕ- КОМБИНИРАНО НА ПАРНО НА ПЕЛЕТИ И СОЛАРНО ГРЕЕЊЕ ПЛУС 1 КЛИМА ИНВЕРТЕР 5,5 КВ.
- ОБЈЕКТОТ ИМА ВИДЕО НАДЗОР, СТРУЈА СО НОВИ ПОСЕБНИ БРОИЛА ЗА КАТ, НОВА ДОГРАМА , И НАДВОРЕШНА ИЗОЛАЦИЈА И ИЗЛОЛИРАН КРОВ.
- ПОД-БРОДСКИ ПОД И ПЛОЧКИ, ГРАНИТНИ СКАЛИ И БЛИНДОР ВРАТА.

ОДЛИЧНА ИНВЕСТИЦИЈА ЗА ВАШАТА ВИКЕНД ДЕСТИНАЦИЈА.
ПОВЕЌЕ ИНФО НА ТЕЛ. 071/815-015 ВО АГЕНЦИЈАТА ДЕЛТА ИН БИТОЛА.

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се продава од: Претпријатие

Делта Ин - Агенција за недвижности
ул.Велешка бр.17
Потврден огласувач
38971815015
047615090
Испрати Е-маил до огласувачот

СЕ ПРОДАВА КУЌА, 105М2, СО ГАРАЖА,ПОМ.ОБЈЕКТ+ДВОР

65000 €

СЕ ПРОДАВА ГРАДЕЖНА ПАРЦЕЛА ПОД БРУСННИЧКА НАСЕЛБА

0 €

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам