1 / 6
Lenovo ideapad 100
1 €
Цената е фиксна
25.07.2022 14:39

Прилеп / Прилеп

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

500 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Intel Celeron

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Intel Celeron CPU N2840 @ 2.16GHz
Ram: 2 Gb
Hdd: 500 Gb
Intel HD Graphics
Drzi baterija 2 do 3 h
Sleduva so polnac
Idealen e za sledejne na Online nastava
Za podetalni inf....
075/886/558 Bobi

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Bobi
Потврден огласувач
075886558
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам