Baram Vikendica vo skopsko pod naem do 100 evra
100 €
30.06.2022 15:54

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

50 m²

Број на соби:

2

Греење:

Друго

Наместена:

Да

Baram pod naem vikendica vo skopska okolina (Skopska crna gora, Sonje, Rakotinci...) namestena so voda struja i pat. Plakam do 100 evra kirija plus site smetki. Tel. za kontakt: 075223072

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Се бара за изнајмување од:

Da
Потврден огласувач
075223072
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам