1 / 1
INK BOJA ZA EPSON PRINTER
1.000 МКД
Цената е фиксна
04.08.2022 10:16

Ѓорче Петров / Скопје

Состојба на предмет
Нов

prodavam novi 4 ink boi za epson printer. se prodavaat samo komplet za 1000 den.
075444518

EcoTank L3151
EcoTank L3150
EcoTank L3111
EcoTank L3110
EcoTank L1110

https://www.anhoch.com/product/599265778/cartepson-103-black-ink-bottle-65ml-for-l1110l3111l3151

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава / Можна е замена од:

Prodavac
Потврден огласувач
075111111
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам