1 / 3
Bluetooth mp3 usb radio playar
750 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

26.06.2022 18:02

Гази Баба / Скопје

Состојба на предмет
Нов

Moze da se povrze so bilo koj ured preku AUX.
Podrzuva:
- bluetooth
- usb
- radio
- tf card
- aux

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

B****
Потврден огласувач
072262278
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам