1 / 7
Продавам кертриџ за Canon iP4200/4500, CLI-8, Жолта
900 МКД
Цената не е фиксна
25.06.2022 09:31

Кисела Вода / Скопје

Испраќам по карго    

Состојба на предмет
Нов

Продавам кертриџ за Canon инкџет печатар:
CLI-8Y ChromaLife 100 (жолта боја)

Нов, неотпакуван. Купен како резерва но се расипа принтерот пред да го искористам.

Одговара за Canon печатарите:
PIXMA iX4000
PIXMA iX5000
PIXMA iP3500
PIXMA iP4200
PIXMA iP3300
PIXMA iP4200x
PIXMA iP4500
PIXMA iP4500x
PIXMA iP5200
PIXMA iP5200R
PIXMA iP5300
PIXMA iP4300
PIXMA iP6600D
PIXMA iP6700D
PIXMA MP500
PIXMA MP510
PIXMA MP520
PIXMA MP520x
PIXMA MP530
PIXMA MP600
PIXMA MP600R
PIXMA MP610
PIXMA MP800
PIXMA MP800R
PIXMA MP810
PIXMA MP830
PIXMA MX700
PIXMA MX850
PIXMA Pro9000
PIXMA Pro9000 Mark II

За испраќање по карго +130 денари.

Категорија: Компјутери / Делови за Компјутери и додатоци / Потрошен материјал / Тонери / Кертриџ

Се продава од:

Бојан
Потврден огласувач
070876353
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам