1 / 4
Продавам комплет комода за дневна соба
3.000 МКД
14.06.2022 15:33

Бутел / Скопје

Продавам комплет комода за во дневна соба. Комодата се состои од 3 дела, кои можете да ги комбинирате како што ви одговара. Се продаваат и одделно

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Антонио
Потврден огласувач
070206961
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам