1 / 2
Lenovo G580
5.500 МКД
Со вклучен ДДВ
20.01.2023 13:46

Гази Баба / Скопје

Испраќам по карго    

Производител:

Lenovo

Xaрд диск HDD:

320 GB

РАМ Меморија:

4 GB

Модел на процесор:

Intel Pentium Dualcore

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Lenovo G580 so 4 gb ram 320gb hdd, intel duo core procesr na 1,8 ghz so hdmi 15,6 led monitor slidna baerija

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

Ванчо
Потврден огласувач
071314640
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам