1 / 1
BOSCH
350 €
Цената не е фиксна
25.06.2022 22:09

Старо Нагоричане / Куманово

Состојба на предмет
Нов

Dineseno od Germanija
Bosch CCD Proffesional

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Hi-Fi / Аудио / Останато

Се продава од:

Oglas
Потврден огласувач
070357697
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам