1 / 2
ALFA PLAM 90x FAVORIT
26.000 МКД
03.07.2022 20:54

Струмица / Струмица

ALFA PLAM 90x FAVORIT
KORISTEN 2 SEZONI.
Tel broj za kontakt samo na whatsap ili viber
+41 76 699 34 32

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Klime
Потврден огласувач
077614295
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам