1 / 3
KOMODA ZA TELEVIZOR
4.000 МКД
19.06.2022 10:33

Чаир / Скопје

Se prodava komoda za televizor malce koristena,sirina na komodata 130 cm visina 90 cm

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Nedim
Потврден огласувач
070911188
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам