1 / 5
RIAL 16"5X120 BMW TUAREG TRANSPORTER
200 €
13.06.2022 09:06

Пробиштип

Тип на бандаж:

Алумински

Ширина:

6.5J

Дијаметар:

16

Дијаметар на дупка:

120

Број на дупки:

Со 5 дупки

RIAL 16" 5X120 KAKO NOVI

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Гуми и Бандажи / Бандажи

Се продава од:

PROMOTOR
Потврден огласувач
078200098
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам