Деловен простор во близина на ОУ Климент Охридски
75.000 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

16.05.2022 19:24

Битола / Битола

Квадратура:

140 m²

Се продава деловен простор од 140м2 на 2 кат во близина на ОУ Климент Охридски. Деловниот простор е на 2 нивоа (прво ниво 100м2 + второ ниво 40м2). Деловниот простор се продава со можност за одложено плаќање.
Информации на тел. 075/688-555

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава / Можна е замена од:

Jovica
Потврден огласувач
075688555
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам