1 / 1
zici za gitara, klasicna, akusticna, elektricna жици
190 МКД
Цената е фиксна
10.11.2022 08:18

Велес / Велес

Состојба на предмет
Нов

Poveketo se 190, I'ma I 450, 800 denari.

Категорија: Музички инструменти и опрема / Музички инструменти / Синтисајзер/Пијано

Се продава од:

emil
Потврден огласувач
075/757297
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам