1 / 7
ZIMSKA OPREMA
1.800 МКД
23.09.2022 11:06

Пробиштип

Palto. Skii. Cizmi. Pantaloni. Skii 130 sm. Cizmi 23 br. Odelot za 8 god. ZA PO DETALNI INFORMACII JAVETE SE NA KIRE 071 367 099.

Категорија: Спортска опрема и активности / Зимски спортови – Скијање / Справи / Опрема

Се продава од:

Darko
S. Strmos.
Потврден огласувач
072241791
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам