1 / 1
SE PRODAVA
По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 12:48

Пробиштип

Квадратура:

1200 m²

Objektot e nov izgraden od tvrda gradba za poveke inf
078 514 059

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Индустрија и Работилница

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078514059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам