1 / 5
Zepter filter za voda
200 €
08.02.2022 20:07

Скопје Центар / Скопје

Se prodava Zepter filter za voda, ispraven, koristen 3 godini, edinstveno treba da se smenat filtrite vnatre.

Категорија: Дом и Градина / Потреби за домаќинство / Останато

Се продава од:

Тина
Потврден огласувач
078378478
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам