1 / 5
Pordavam alfa romeo so atestiran plin
По Договор
22.05.2022 10:59

Илинден / Скопје

Марка:

Alfa Romeo

Модел:

Друг модел

Година:

1996

Гориво:

Бензин / Плин

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Седани

Боја:

Црна

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

01.2021

Сила на моторот:

0 kw / 0 ks

Kласа на емисија:

Останато

Prodavm alfa romeo pali vozi so atestiran plin

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

.
Потврден огласувач
077867911
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам