1 / 10
IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA
1 МКД
29.06.2022 10:32

Скопје Центар / Скопје

Квадратура:

63 m²

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTAR, VSELIV VEDNAS, SE IZDAVA PRAZAN ILI NAMESTEN PO DOGOVOR
070 200 330

Категорија: Недвижности / Деловен простор / Канцеларија

Се продава од:

X
Потврден огласувач
070200330
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам