1 / 9
Peugeot
3.800 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

11.05.2022 12:44

Пробиштип

Марка:

Peugeot

Модел:

308

Година:

2008

Гориво:

Дизел

Километри:

350000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Црвена

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

07.2022

Сила на моторот:

66 kw / 90 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Super vozilo prv gazda mala potrosuvacka gratsko vozilo

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

nenad
Потврден огласувач
078514059
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам