1 / 4
Iphone 7Plus
120 €
02.03.2022 12:18

Пробиштип

Марка:

Apple ( iPhone)

Модел:

7plus

Боја:

Black

Интерна меморија:

32 GB

РАМ меморија:

3 GB

Големина на екранот:

5,5 - 5,9" инчи

na stranata e puknato stakloto tacot raboti bez problem battery health 77% sleduva so polnac

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Andjelo
Потврден огласувач
070341401
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам