Барам стара куќа
1 €
10.06.2022 16:14

Кисела Вода / Скопје

Квадратура:

500 m²

Број на соби:

2

Греење:

Дрва

Наместена:

Не

Барам стара куќа може и срушена со плац во с.Папрадиште -Велешко
дајте понуда ,сериозен купувач

Категорија: Недвижности / Викенд куќи

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам