1 / 1
Комода
1 €
18.04.2022 06:12

Аеродром / Скопје

Продавам комода со димензии
200 х 40 х 65
Во добра состојба

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Витрини и Комоди

Се продава од:

Симо
Потврден огласувач
070765564
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам