1 / 3
Acer Aspire E5-573 i5 5th gen +nVidia 2 gb - se prodava
250 €
Цената е фиксна
28.06.2022 10:24

Скопје Центар / Скопје

Производител:

Acer

Xaрд диск HDD:

1 TB

РАМ Меморија:

8 GB

Модел на процесор:

Intel Core i5

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

15 - 16 инчи

Se prodava super cuvan laptop Acer Aspire model E5-573 so procesor i5 -5200u 2.2 GHz, ram memorija 8 GB, HDD 1 TB ,grafika nVidia Geforce 2GB, ekran 15.6'' slim, vo odlicna sostojba, baterija nad 4-5 casa, orginalen polnac i tasna Acer.BEZ ZAMENI

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

..
Потврден огласувач
........
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам