1 / 6
Prodavam detski laptop vtech
10 €
Цената е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

23.09.2022 21:17

Гази Баба / Скопје

Производител:

Останато

Xaрд диск HDD:

< 60 GB

РАМ Меморија:

2 GB

Модел на процесор:

Останато

Тип на хaрд диск:

HDD

Големина на екран:

10 инчи и помал

detski laptop so instalirano azbuka igri i mnogi drugi raboti matematika i dr
raboti na adapter i baterii 4x1.5v. ima i adapter.

Категорија: Компјутери / Лаптоп компјутери

Се продава од:

slavco
Palmiro Toljati 160
Потврден огласувач
077791601
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам