1 / 9
Reno megan 1.9dci 075867950
2.200 €
Цената е фиксна
17.06.2022 19:09

Пробиштип

Марка:

Renault

Модел:

Megane

Година:

2005

Гориво:

Дизел

Километри:

190000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Хеџбек

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

11.2022

Сила на моторот:

88 kw / 120 ks

Kласа на емисија:

Еуро 4

Kolata e so ful oprema

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Dejan
Потврден огласувач
075867950
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам