1 / 11
Se pordava audi a3 1.6tdi
1 €
02.06.2022 10:33

Пробиштип

Марка:

Audi

Модел:

A3

Година:

2013

Гориво:

Дизел

Километри:

200000

Менувач:

Рачен

Каросерија:

Maли градски

Боја:

Сива

Регистрација:

Македонска

Регистрирана до:

06.2022

Сила на моторот:

77 kw / 105 ks

Kласа на емисија:

Еуро 5

Kolata e vo odlicna sostojba ima smeneto set rebresti set lamela pred 10000km ima servisna kniska

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Се продава од:

Stefan
Потврден огласувач
078323301
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам