1 / 1
A1 Alpha 21
9.500 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

25.01.2022 18:31

Пробиштип

Состојба на предмет
Нов

Марка:

Друга марка

Модел:

A1 Alpha 21

Боја:

Black

Интерна меморија:

128 GB

РАМ меморија:

4 GB

Големина на екранот:

6 - 6,4" инчи

Nov ne koristen kupen pred 3 nedeli so garancija,polnac,slusalki.
KONTAKT NA TEL:078-335-360Darko

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Се продава од:

Darko
11 Oktomvri
Потврден огласувач
078335360
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам