1 / 1
Појаси за карате
150 МКД
03.03.2023 17:35

Карпош / Скопје

жолт SMAI x 1
црвен SMAI x 2
зелен x 2
син MASTERS x 2
150 мкд парче

Категорија: Спортска опрема и активности / Боречки спортови / Справи / Опрема

Се продава од:

Билјана
Потврден огласувач
075292121
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам